فناوری اطلاعات میسا - Misa Informatics - ۸۸۰۵۲۷۶۷ - info@misa.ir - http://misa.ir

اخبار و تازه ها

جزییات مسابقه «کودک شو» در نوروز 97

جزییات مسابقه «کودک شو» در نوروز 97

مسابقه پرطرفدار «کودک شو» با ۱۹ قسمت نوروزی مهمان خانه های مردم خواهد بود و برای اولین بار چهره ها شرکت کنندگان آن می شوند.

به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم ، رضا نصیری شهرضایی تهیه کننده مسابقه «کودک شو» درباره ویژه برنامه نوروزی این مسابقه پرطرفدار توضیح داد: در نوروز از حضور بازیگران و چهره های مشهور بهره می بریم ... (ادامه)

بازدید مدیر شبکه نسیم از برنامه " هزارداستان "

بازدید مدیر شبکه نسیم از برنامه " هزارداستان "

 مدیر شبکه نسیم در شب ۲۰ خرداد ماه  با حضور در پشت‌ صحنه برنامه هزارداستان، با عوامل این برنامه گفتگو کرد.به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم ، محمد احسانی ( مدیر شبکه نسیم سیما ) به همراه علی اکبر کاظمی ( قائم مقام ) ، میثم فضلعلی ( مدیر گروه تولید ) و امیرعباس اشرف ( مدیر روابط عمومی ) این شبکه در محل ساخت مجموعه تلویزیونی " هزارداست ... (ادامه)

تولید «شکرآباد ۳» از اواسط تیرماه

تولید «شکرآباد ۳» از اواسط تیرماه

نویسنده و کارگردان مجموعه های کمدی درباره «شکرآباد ۳» بیان کرد که این سریال قرار است از اواسط تیرماه وارد تولید شود.

شهاب عباسی در گفتگو با خبرگزاری مهر درباره ساخت «شکرآباد ۳» در شبکه نسیم و روند تولید آن بیان کرد: فعلا در حال پیش تولید این مجموعه هستیم و تاکنون ۱۵۵ قسمت از فیلمنامه سریال آماده شده است.

... (ادامه)

نسیم گرام،اپلیکیشن شبکه نسیم،راه اندازی شد

نسیم گرام،اپلیکیشن شبکه نسیم،راه اندازی شد

اقدامی دیگر از شبکه نسیم برای ارتباط بیشتر و دوسویه با بینندگان

بنا بر اعلام روابط عمومی شبکه نسیم ، همزمان با میلاد امام رضا (ع) نسیم گرام (اپلیکیشن شبکه نسیم برای تلفن های همراه ) برای سیستم‌های عامل Android و iOS در سایت شبکه بارگذاری و قابل بهره برداری شد.

نرم افزار نسیم گرام یک نرم افزار کاربردی شامل بخش های اخبار، پخش زن ... (ادامه)

نتیجه آرای «خنداننده شو» اعلام شد  (اسامی برندگان)

نتیجه آرای «خنداننده شو» اعلام شد (اسامی برندگان)

 به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم ، خندوانه حدود یک ماه پیش بیست نفر از برترین‌های شرکت‌کننده مسابقه خنداننده شو با آرای داوران را معرفی کرد.بعد از انتخاب برترین‌ها، شقایق دهقان مربیگری گروه بانوان را بر عهده گرفت. همچنین حسن معجونی، رامبد جوان و اشکان خطیبی هر کدام هدایت گروه‌های پنج نفره‌ای را به عهده گرفتند.در این ... (ادامه)

مدير شبکه نسيم در پشت صحنه سريال «سفر در خانه»

مدير شبکه نسيم در پشت صحنه سريال «سفر در خانه»

به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم ،‌ محمد احسانی مدیر شبکه نسیم سیما روز گذشته، ۲۸ خردادماه، با حضور در پشت‌صحنه سریال «سفر در خانه » که نخستین سریال تولیدی این شبکه است از مراحل ساخت و تولید این سریال درمنطقه امین‌حضورتهران بازدید و با عوامل این پروژه گفت‌وگو کرد.علی اکبر کاظمی قائم مقام ، میثم فضلعلی مدیر گروه تولی ... (ادامه)

 آیین تکریم و قدردانی از عوامل و میزبانان مجموعه هزارداستان

آیین تکریم و قدردانی از عوامل و میزبانان مجموعه هزارداستان

 آیین تکریم و قدردانی از عوامل و میزبانان مجموعه هزارداستان با حضور مدیر شبکه نسیم سیما برگزار شدمحمد احسانی، مدیر شبکه نسیم به همراه جمعی از مدیران این شبکه ، روز گذشته ، شنبه ۱۰ تیرماه ، با حضور در بوستان کتاب تهران ، محل ضبط و تولید برنامه هزارداستان ، از تلاش عوامل در تولید این مجموعه رمضانی قدردانی کرد.در ابتدای این مراسم و پس از ادای ... (ادامه)

اضافه شدن بازیگران جدید به " سفر در خانه "

اضافه شدن بازیگران جدید به " سفر در خانه "

ساخت سریال «سفر در خانه» که اولین مجموعه‌ی تلویزیونی شبکه نسیم محسوب می‌شود از نیمه گذشت و به تازگی بازیگران جدیدی هم به پروژه پیوسته‌اند.

به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم ، همزمان با تولید ۶۰ درصد از سریال و در آستانه سفر به لوکیشن‌های این مجموعه در سوادکوه و مشهد، بازیگران جدیدی از جمله علی مسعودی، گیتی معی ... (ادامه)