فناوری اطلاعات میسا - Misa Informatics - ۸۸۰۵۲۷۶۷ - info@misa.ir - http://misa.ir

بازدید مدیر شبکه نسیم از برنامه " هزارداستان "

بازدید مدیر شبکه نسیم از برنامه " هزارداستان "

 مدیر شبکه نسیم در شب ۲۰ خرداد ماه  با حضور در پشت‌ صحنه برنامه هزارداستان، با عوامل این برنامه گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم ، محمد احسانی ( مدیر شبکه نسیم سیما ) به همراه علی اکبر کاظمی ( قائم مقام ) ، میثم فضلعلی ( مدیر گروه تولید ) و امیرعباس اشرف ( مدیر روابط عمومی ) این شبکه در محل ساخت مجموعه تلویزیونی " هزارداستان " حضور یافت و ضمن اطلاع از جریان روند تولید، با عوامل این پروژه به گپ و گفت پرداخت.

در ابتدا ، جواد فرحانی ( تهیه کننده ) ضمن تشکر از دکتر احسانی که این برنامه را به عنوان نخستین بازدید خود پس از تصدی مدیریت شبکه نسیم انتخاب نموده ، تشکر کرده و توضیحاتی درباره روند تولید برنامه ارائه کرد .سپس مریم نوابی نژاد و فواد صفاریان پور کارگردانان این پروژه درباره جزئیات و مشخصه های برنامه و نیز ایده ها و ابتکارات آن در برنامه های آتی سخنانی بیان کردند.

احسانی نیز ضمن اعلام رضایت و استقبال مخاطبان از این مجموعه، از عوامل تولید و تهیه کننده این پروژه تشکر و قدردانی کرد و توضیحات و راهکارهایی را درباره بهبود ساختار و فضای برنامه ارائه داد.
" هزارداستان " تلاش کرده‌است روزنه‌‌های امیدی که در زندگی افراد موجب تغییر و تکاپویی جدید در زندگی آن‌ها شده‌است را برای مخاطب به تصویر بکشد. این مجموعه تلویزیونی هر روز تا پایان ماه رمضان، ساعت ١٨:٣٠ از شبكه نسيم پخش می شود.

منبع: روابط عمومی شبکه نسیم

دیدگاه ها

برای این مطلب دیدگاهی ارسال نشده است، شما می توانید اولین نفر باشید...

ارسال دیدگاه