فناوری اطلاعات میسا - Misa Informatics - ۸۸۰۵۲۷۶۷ - info@misa.ir - http://misa.ir

شهاب عباسی مجری «آب و آتش» می‌شود

شهاب عباسی مجری «آب و آتش» می‌شود

غلامرضا بختیاری؛ تهیه‌کننده برنامه «آب و آتش» با اشاره به این برنامه و تغییرات سری جدید آن گفت: در این فاز ما از حضور حسام ناصری محروم هستیم و از او به‌خاطر حضورش در سخت‌ترین شرایط تشکر می‌کنم ولی در فاز جدید با شهاب عباسی این برنامه را تولید خواهیم کرد.

این تهیه‌کننده با بیان تغیرات سری جدید برنامه گفت: سری جدید «آب و آتش» با سری پیشین آن کاملا متفاوت است و همه مراحل تغییر کرده‌اند. در سری قبل ما تنها چهار بازی داشتیم که شامل سه بازی آبی و یک بازی خاکی بودند. در این سری مخاطبان شاهد شش مسابقه یعنی سه بازی خاکی و سه بازی آبی هستند. ناگفته نماند که بازی‌ها کاملا جدید و طراحی خودمان است.

وی ادامه داد: محل ضبط ما در دریاچه چیتگر است که در شش مرحله انجام می‌شود. ضمن این‌که جایزه را شش‌میلیون تومان کرده‌ایم و روند مسابقه هم کاملا تغییر کرده است.

بختیاری در پایان یادآور شد: تفاوت این فاز با سری قبل در این است که در سری اول مخاطبان از توانمندی‌هایشان فیلم ارسال می‌کردند و باتوجه به توانمندی‌هایشان انتخاب می‌شدند. در این فاز حدود ۱۵۰۰نفر شرکت کردند اما تعداد نهایی در روزهای آینده اعلام خواهد شد. شرکت‌کنندگان ما در این سری حرفه‌ای‌تر هستند زیرا با مسابقه کاملا آشنا شده‌اند. علاوه بر این تیم کارگردانی ما نیز تغییر کرده است و به احتمال زیاد حامد جواد‌‌زاده به‌عنوان سرپرست گروه کارگردانی، همراه ما خواهد بود.

منبع: خبرگزاری صبا

دیدگاه ها

برای این مطلب دیدگاهی ارسال نشده است، شما می توانید اولین نفر باشید...

ارسال دیدگاه