قهرمان پارالمپیک در شبکه نسیم

یک شنبه 21 شهریور 1400 - 11:38:0

هاشمیه متقیان دارنده مدال طلای پرتاب نیزه مسابقات دوومیدانی بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو امشب مهمان برنامه «نفس» خواهد بود. 

به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم، این برنامه در سی و چهارمین  قسمت خود میزبان هاشمیه متقیان، دارنده مدال طلای پرتاب نیزه مسابقات دوومیدانی بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو است. هاشمیه متقیان تنها بانوی کاروان دو و میدانی ایران بود که موفق شد اولین مدال طلای تاریخ ورزش بانوان ایران در این رشته در پارالمپیک را به دست آورد و با فریادهای به یاد ماندنی خود بعد از قهرمانی در فضای مجازی بازخوردهای بسیار مثبتی را ثبت کرد. متقیان پیش از این نیز برای ۲ بار سهمیه پارالمپیک را کسب کرده‌ بود؛ همچنین به ۲ مدال نقره پرتاب دیسک و نیزه بازی‌های پاراآسیایی، ۲ مدال طلای دیسک و نیزه مسابقات آسیایی امارات، مدال نقره پرتاب نیزه ۲۰۱۷ جهان، مدال طلای پرتاب دیسک و نقره پرتاب نیزه پاراآسیایی جاکا‌رتا و مدال نقره پرتاب نیزه ۲۰۱۹ جهان دست پیدا کرده بود.

برنامه «نفس» به تهیه‌کنندگی مقداد مومن‌نژاد وکارگردانی محمد پیوندی با محوریت پرداختن به زنانگی و مادرانگی، با اجرای فلورا سام هر شب ساعت ۲۱:۳۰ در شبکه نسیم روی آنتن می‌رود


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات