اربابِ پس از باران به "چهل‌تیکه" آمد

سه شنبه 5 بهمن 1400 - 0:18:22

برنامه تلویزیونی "چهل‌تیکه" در برنامه‌های این هفته با سه میهمان همراه می‌شود؛ هنرمندانی که سال‌ها در حوزه تئاتر و سینما و تلویزیون هم مدیریت کرده و هم کارگردانی و ایفای نقش کرده‌اند.  هوشنگ توکلی بازیگر و کارگردان در بسیاری از سریال‌ها، تئاترها و فیلم‌های سینمایی ایفای نقش کرده و او را به عنوان سازنده سریال شهید مدرس می‌شناسند. 

او همسر فریده سپاه منصور و از هنرمندان صاحب سبک تئاتر، ‌رادیو و تلویزیون است. البته که برخی توکلی را در روی صحنه تئاترهای حرفه‌ای سنگلج دیده‌اند و بسیاری هم او را با نقش «دایی» در سریال «زیر تیغ» به یاد می‌آورند.  این هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون امشب در حالی میهمانِ برنامه «چهل‌تیکه» می‌شود که چند هفته‌ای از پخشِ سری پنجم این برنامه می‌گذرد. برنامه‌ای که به تهیه‌کنندگی و کارگردانی الهام حاتمی، به نوستالژی‌ها و ثبت خاطرات چهره‌های مطرح کشورمان می‌پردازد. 

محمدرضا علیمردانی فردا (چهارشنبه اول دی‌ماه) میزبان نعیمه نظام‌دوست بازیگری می‌شود که از او کارهای طنز و کمدی و حتی کودکانه‌ای مثل کلبه عموپورنگ دیده‌ایم. او قرار است از خاطرات خود در دوران فعالیت بازیگری‌ و هنرمندی‌اش بگوید. 

اما این هفته «چهل‌تیکه» مثلِ هفته گذشته که حمید لولایی، میهمان این برنامه تلویزیونی بود، محمود پاک‌نیت که به بازی در سریال‌های تاریخی و نقشِ ارباب و خان در بیشتر مجموعه‌های تلویزیونی شناخته می‌شود پنجشنبه و جمعه شب دو قسمت در این برنامه حضور دارد. 

«چهل تیکه» با تهیه‌کنندگی و کارگردانیِ الهام حاتمی توانسته است در سال‌های گذشته خودش را به عنوان یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیون مطرح کند تا به این ترتیب گنجینه‌ای از خاطرات و نوستالژی‌های چند نسل را ثبت و ضبط کند. «چهل تیکه» از این به بعد سه‌شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه‌ها ساعت 21 پخش خواهد شد. تکرار هر برنامه روز بعدش ساعت 2 بامداد، ساعت 8 و ساعت 14 از شبکه نسیم پخش می‌شود.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات