سید محمدرضا خوشرو، مدیر شبکه نسیم از پشت صحنه مجموعه «طنزستان» بازدید کرد.

جمعه 3 تیر 1401 - 0:11:15

به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم، سید محمدرضا خوشرو، مدیر شبکه نسیم سیما، با حضور در پشت‌صحنه مجموعه «طنزستان»، از مجموعه برنامه های جدید این شبکه، از مراحل ساخت و تولید آن بازدید و با عوامل این پروژه گفتگو کرد.

مرتضی جاسبی، مدیر گروه تولید و امیرعباس اشرف، مدیر تامین برنامه شبکه نسیم نیز همراه با خوشرو در این بازدید حضور داشتند.

مدیر شبکه نسیم با تشکر از همه سازندگان این مجموعه تاکید کرد : راهبرد  در اختیار مردم قرار دادن بخشی از آنتن، از راهبردهای دوره تحول رسانه ملی است که شبکه نسیم به همه طنزپردازان کشور این نوید را می دهد که می توانند از بسترهای تعاملی برنامه های مختلف این شبکه استفاده کنند و هنر خویش را در زمینه شاد کردن مردم در معرض دید مخاطبان قرار دهند.

وی ادامه داد: براساس برنامه ریزی های پیش بینی شده شبکه نسیم، مجموعه «طنزستان» می تواند به تدریج با بهره گیری از ظرفیت های مردمی در حوزه طنز کشور، مخاطبان خاص خود را جذب کند.

در ابتدای این بازدید مجید رستگار، کارگردان و محمد تاجیک ، تهیه کننده این برنامه درباره روند ساخت و وضعیت این مجموعه توضیحاتی ارائه کردند. همچنین پس از سکانس های نمایشی که در حضور مدیران شبکه ضبط شد ، مدیر شبکه نسیم در اتاق فکر برنامه حاضر شده و به گفتگویی صمیمانه با اعضا پرداخت و پیشنهاداتی در رابطه با ارتقا کیفی مجموعه طنزستان ارائه کرد و نظرات و اقدامات لازم را به عوامل تولید و نویسندگان یادآور شد و سکانس‌هایی نیز در حضور مهمانان ضبط شد.

«طنزستان»  با ساختار ترکیبی - نمایشی، بصورت آیتم محور و براساس موضوعات روز جامعه و با زبان طنز تولید می‌‌شود.

بینندگان از اقصی نقاط ایران می‌توانند تولیدات طنز خود را برای برنامه ارسال کنند که هر شب برنامه منتخب طنز‌های ارسالی با نام صاحب اثر  در این برنامه و از  آنتن شبکه نسیم پخش می‌شود.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات