بازدید مدیر شبکه نسیم از برنامه شهروند و مافیا

یک شنبه 23 بهمن 1401 - 0:8:40

 

در این بازدید خوشرو مطرح کرد: با توجه به رسالت شبکه نسیم در ایجاد سرگرمی در کنار فضایی شاد ، در فصل اول شهروند مافیا تلاش کردیم تا با یک طراحی جدید و اضافه شدن بخش هایی از قبیل اتفاقات پشت صحنه و حضور افراد عام در چنین فضایی، در کنار هم چیدمانی را ارایه  دهیم تا مخاطبان با علاقه بیشتری این مسابقه را دنبال کنند.   

مدیر شبکه نسیم افزود: برنامه ایی نظیر مافیا سبب می شود تا دریک نشست دوستانه برای پیدا کردن شهروند و یا مافیا علاوه بر سرگرم‌کننده بودن ان ،شرکت کنندگان با استدلالهایی که مطرح می کنند ، اعتماد به نفس و بیان خود را تقویت و قدرت ببخشند و تکنیک ها از این قبیل را به مخاطب اموزش دهند.

سلطانی تهیه کننده شهروند و‌مافیا نیز در جریان این بازدید بیان کرد که سری جدید شهروند و مافیا در ۱۱۱ قسمت و طی سه فصل  از شبکه نسیم پخش خواهد شد. در فصل اول که هم اکنون در ۳۷قسمت روی آنتن این شبکه است  سعی شده تا با بار نمایشی و طنز  و استفاده از آیتم های پشت صحنه اوقات مفرحی برای بینندگان ایجاد شود . این برنامه ، روزهای زوج ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم در حال پخش است. همچنین فصل دوم این مسابقه به نقد اجتماعی پرداخته و در فصل سوم با دعوت از اصناف و کارکترهای مختلف پخش خواهد شد.           
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات
2023-12-02 19:18:47