نسیم،  روزهای پایانی تابستان

جمعه 5 شهریور 1400 - 0:0:0

از این رو برنامه "نفس" که پخش خود را از ابتدا ماه محرم و با نمایش نقش آفرینی مادران سرزمینمان ایران آغاز کرده است با حال و هوای متفاوت به پخش خود ادامه می دهد. این برنامه با اجرای فلورا سام، عاشقانه اي از مادران بزرگ منش کشور مان ساخته و سعی دارد تا با تصویری درست؛ آرامش مفقود شده در زندگی امروز را از دوران پیش یاداور كند
نفس هرشب ساعت ۲۱:۳۰ میهمان  خانه های علاقمندان به این برنامه خواهد شد.

"ورزشیا" كه با مرور رقابت های المپیک ۲۰۲۰ کار خود را در این فصل آغاز کرده است در ادامه با نگاه به رقابت های  پارالمپیک و نیز معرفی قهرمانان و مدال آوران رشته های مختلف با بسته اي متفاوت،  این  شب ها ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه نسیم پخش می شود. معرفی رشته های ورزشی، سرگذشت چهره های برجسته  المپیک  و مرور اتفاقات ویژه  این رویداد از بخش های  دیگر این برنامه است.

برنامه عروسکی "شبکه کوچک"  با فضای جذاب و با طراحی  ویژه  از شنبه ۶شهریور ماه روی  آنتن شبکه نشاط و سرگرمی  خواهد رفت. این اثر که با ترکیب رئال و عروسک فضای داخلي یک شبکه تلویزیونی را تداعی می کند با آیتم های متنوع هر روز ساعت ۱۹ آماده پخش شده است. شبکه کوچک تولید مرکز صبا و ازتولیدات ویژه این مجموعه است که علاقمندان به این قالب می توانند بیننده آن از این  شبکه  باشند.

فصل جدید برنامه  "ویتامین خ" با تغییرات در فرم و اجرا با هدف تغییر احوال این  روزها به آنتن نسیم می آید تا با اتفاقات جدید و بخش های جذاب و شیرین لبخند را به مخاطبان خود هدیه نماید. ویتامین خ شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰ از این شبکه پخش خواهد شد.

سری جدید  "نبرد ربات ها "برای علاقمندان رقابت های خاص و هیجان انگیز تدارک دیده شده است. این برنامه با شرکت کنندگاني رو به رو است كه با خلاقیت و استراتژی ربات های خود را در مسیر رقابت قرار می دهند. نبرد ربات ها جریان و چالش ربات هایی است که پشت سر خود چندین مهندس برق  و کامپیوتر دارند و سعی می کنند در هر مسابقه با کسب تجربه جدید به برتری برسند.این برنامه که توسط تامین برنامه شبکه پنج اماده سازی شده است هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن می رود.

انیمیشن "جوانمردان"  نيز كه روایتی شیرین و درس آموز در بستري از تاریخ ایران است با داستان هاي متنوع و غرور آفرين هر روز ساعت ۱۸:۳۰ طبق روال قبل پخش می شود.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات