دست فرمون نفس گرفت

یک شنبه 7 شهریور 1400 - 0:0:0

به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم؛ در این دیدار، دکتر احسانی مدیر شبکه، دکتر خجسته عضو شورای سیاستگذاری سیما، مرتضی جاسبی مدیر گروه تولید و مهدی توکلی زاده مدیر برنامه شبکه حضور داشته اند از لوکیشن برنامه های دست فرمون و نفس بازدید شد.

دکتر احسانی در جریان این دیدار که در پیست بزرگ دست فرمون با حضور عوامل، مربیان و کامران تفتی مجری این برنامه انجام و فرآیند تولید مورد بررسی قرار گرفت. ایشان ضمن گفتگو با دست اندرکاران، نسبت به ضبط برنامه با حفظ شرایط ایمنی و بهداشتی تاکید و انسجام، انگیزه و روحیه بالای تیم تولید برای رشد دست فرمون در فصل سوم را از نکات بارز این برنامه عنوان کرد.
در این دیدار عوامل ضمن توضیحات کامل در خصوص تولید و تلاش برای رساندن سریع تر به آنتن که در جریان افزایش شیوع کرونا به تاخیر افتاد ، به صورت میدانی و در پیست برنامه فرایند مسابقه راتشریح کردند.
فصل سوم مسابقه دست فرمون که از اوایل اردیبهشت پیش تولید آن آغاز شده با طراحی جدید و با راه اندازی باشگاه اتومبیلرانی دست فرمون کار خود را آغاز کرد که هدف آن استعدادیابی از علاقه مندان به این رشته در شهرهای مختلف کشور بود.
این فرایند تحت سه تیم مردان با مربیگری شروین یگانه، فرهاد مطلبی و محسن جعفری و تیم بانوان با مربیگری یلدا مرادی بود . در این دوره طی جلسات متعدد وکلاس های آموزشی در شهر های ارومیه، شیراز، کرمانشاه و تهران، افراد برتر انتخاب شدند که ضمن تمرین مستمر، خود را برای رقابت حرفه ای در پیست و مسابقه دست فرمون در فصل سوم آماده می کنند.

یکی از ویژگی های فصل سوم حضور تیم های استانی است که در این دوره با مکاتبه با هیئت های اتومبیلرانی از هر استان دعوت به عمل امد و تیم هایی که اعلام امادگی کردند تحت تیم استان متبوع در فرم مسابقات امدادی با دیگر استانها رقابت می کنند که طی این رقابت بخشی به عنوان آرای مردمی در بخش حرکات نمایشی در نظر گرفته شده است
تیم تولید تلاش دارند که با توجه به شرایط پیش امده به واسطه بیماری کرونا و ملاحظات تردد بین استانی این برنامه را هر چه زودتر برای علاقمندان به آنتن شبکه برسانند.
پس از آن مدیران شبکه نسیم با حضور در لوکیشن برنامه نفس که در این ایام مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته از تلاش این تیم تقدیر به عمل آوردند .

 


در این دیدار که عوامل تولید و خانم فلورا سام مجری برنامه حضور داشته به ارزش این برنامه در تقدیر و توجه به مادران و روایت داستان زندگی ایشان در قالب برنامه‌های تلویزیونی تاکید کردند. نفس با میزبانی از مادران و سراسر کشور تصویری متفاوت از نقش آفرینی زنان در زندگی اجتماعی و بنیان خانواده را به نمایش می گذارد.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات