«نسیم» با «تهمتن» زورآزمایی می‌کند

جمعه 9 مهر 1400 - 0:0:0

با حضور مدیران شبکه نسیم ضبط برنامه «تهمتن» به صورت رسمی آغاز شده است و این روزها در حال تولید است.

این مسابقه که بر پایه توانمندی‌های جسمی، قدرتی و توان هوازی طراحی شده، به زودی از شبکه نشاط و سرگرمی پخش می‌شود.

«تهمتن» با میزبانی آیدین ختایی ورزشکار و بهداد سلیمی قهرمان جهان و المپیک در حال تولید و با مسابقات مشابه گذشته که بر پاورلیفتینگ تمرکز داشتند کاملاً متفاوت خواهد بود.

محمد احسانی مدیر شبکه نسیم در پشت صحنه این مسابقه با تاکید بر مراقبت‌های ایمنی و حفظ سلامت ورزشکاران بر بهره‌گیری از ظرفیت جسمانی در مسیر ویژگی‌های اخلاقی تاکید کرد.

«نسیم» با «تهمتن» زورآزمایی می‌کند/ پخش از اول ربیع‌الاول

وی در ادامه این بازدید که از مراحل ضبط و مرور تولیدات این برنامه صورت گرفت، ضمن گفتگو با مجریان و عوامل این برنامه، توجه به مولفه‌های بومی در این مسابقه را جز اقدامات مهم سازمان و موثر در تغییر سطح کیفی و کمی برنامه‌های تلویزیونی دانست و از پخش «تهمتن» در ماه ربیع‌الاول خبر داد.

«تهمتن» با دکوری عظیم در فضایی حدود ۷۵۰۰ متر مربع برگزار می‌شود و به نوعی شرکت کنندگان در ورزشگاهی در ابعاد اصلی با تمام جزئیات به رقابت خواهند پرداخت.

این مسابقه در ۱۰۰ قسمت و با حضور ۲۵۶ ورزشکار از سراسر کشور در چهار گروه تولید و پخش خواهد شد. داوطلبان شرکت در این برنامه پس از راستی آزمایی و تست‌های اولیه وارد این مسابقه شده‌اند و با دیگر شرکت کنندگان که با پراکندگی قومی و جغرافیایی از سراسر کشور به این برنامه می‌آیند، رقابت خواهند کرد.

در هر برنامه مستندی از افراد حاضر در صحنه بزرگ تهمتن در اقلیم و موطن شرکت کننده، به نمایش درمی‌آید که جز بخش‌های جذاب برنامه است.

این پروژه با بیش از ۲۰ دوربین ضبط و در استاندارد بین‌المللی با کیفیت 4K جهت پخش آماده می‌شود.

مسابقه بزرگ تهمتن به تهیه کنندگی رضا نصیری با هدف تقویت فرهنگ پهلوانی، ترویج زندگی سالم، تحکیم روابط بین ورزشکاران و اعضای خانواده پی‌ریزی شده و در تلاش است با معرفی الگوی صحیح جوان ایرانی، روحیه جوانمردی و ایثار به زودی به جدول پخش شبکه نسیم برسد.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات