نسیم در کوی فطر

شنبه 10 اردیبهشت 1401 - 0:14:51

به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم، پس از یک ماه بندگی و فرا رسیدن عید سعید فطر، از یکشنبه  ۱۱ اردیبهشت ماه با تغییر در جدول پخش با برنامه های  خندوانه، دورهمی دست انداز و ویژه برنامه یه عید حسابی میهمان خانه  مخاطبان خود خواهد شد.


خندوانه پس از یک ماه وقفه در ادامه سری هشتم به آنتن می رسد و با خلق لحظات مفرح برای مخاطبان این شبکه با اجرای رامبد جوان پخش خواهد شد  این برنامه با ایتم های متنوع و جذاب در ایام عید فطر از دوشنبه تا جمعه هر شب  ساعت 23 پخش می شود.


 مسابقه بزرگ دورهمی  با اجرای مهران مدیری از شب عید فطر، یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه  ساعت ۲۱:۳۰ با حضور مهمانان از جمله: رضا نیکخواه، علیرضا خمسه، حامد اهنگی، شهرام شکیبا، کامران تفتی و سوگل طهماسبی به روی انتن خواهد رفت .

 

یه عید حسابی عنوان  ویژه برنامه شبکه نسیم در  این ایام است که  از دوشنبه ۱۲  تا جمعه ۱۶ اردیبهشت ساعت ۲۰:۱۵  از این شبکه پخش می شود این برنامه  با اجرای سید جواد رضویان و لاله صبوری تدارک دیده شده است. عید حسابی یک برنامه ترکیبی وگفت و گو محور است  که درآن بازیگر ، خواننده حضور خواهند داشت از جنس کسانی که بودنشان حال خوب ایجاد میکند.

 همچنین منتخب مجموعه طنز تلویزیونی  دست انداز به کارگردانی شهاب عباسی در ایام عید سعید فطر هر شب ساعت ۱۹:۳۰ از این شبکه پخش خواهد شد.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات