جریان خون تازه در رگ‌های طنز تلویزیون با جورچین

یک شنبه 14 اسفند 1401 - 0:9:50

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ چهره‌های با استعداد و توانمند جدید طناز تئاتری، در کنار طنازان محبوب کشورمان از قاب برنامه جورچین در شبکه نسیم مهمان این روز‌های تلویزیون هستند.

تهیه کننده این برنامه با بیان این مطلب گفت: شناسایی و معرفی چهره‌های طنز جدید از اهداف این برنامه است.

محمد تاجیک افزود: اکثر بازیگران طنز امروز، بازیگرانی هستند که در دهه‌های قبل وارد این حوزه شده و شهرت یافتند و اکنون تجدید حیات با ورود بازیگران طناز جدید ضروری است.

وی با اشاره به اینکه مجموعه طنز جورچین در ۱۱۰ قسمت در حال تولید است، اظهار داشت: تا پایان فصل اول جورچین بیش از ۲۰ بازیگر طناز وارد قلمرو شادی آفرینی و نشاط و سرگرمی تلویزیون خواهند شد.

محمد تاجیک گفت: در جورچین زندگی مردم در دهه شصت همراه با مهربانی و صمیمیت خانواده معماریان که داستان حول آن‌ها شکل می‌گیرد با جاشنی طنز در آیتم‌هایی که به تدریج با شناساندن شخصیت‌های داستان به یک سریال تبدیل می‌شود.

جریان خون تازه در رگ‌های طنز تلویزیون با جورچین

یزدان فتوحی کارگردان جورچین نیز گفت: ما در جورچین به دنبال آن هستیم که حال بیننده دقایقی خوب شود و لبخندی بزند.

وی با اشاره به این که طنز این مجموعه طنز موقعیت است، گفت: طراحی این کار منحصر به خودم است که از ایتم‌های مختلف به سریال و داستان تبدیل می‌شود.

یزدان فتوحی با اشاره به این که تصویربرداری این مجموعه تا خرداد سال آینده ادامه دارد، گفت: در محله جورچین آدم‌های دوران دهه شصت با تمام فراز و فرود‌ها و تلخ و شیرین‌ها به مهربانی در کنار هم زندگی می‌کنند و با ساده‌ترین چیز‌ها خوشحالند.

وی افزود: در قسمت‌های نوروزی برنامه، حال و هوای نوروز در دهه شصت به تصویر کشیده می‌شود.

گفتنی است، تیم نویسندگان برنامه به سرپرستی نیما حسن نیا روایتی متمایز وشیرین از دوران جنگ را نیز در محله جورچین روایت می‌کنند، که بسیار شنیدنی و دیدنی است.

جورچین از سه شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود ودر تلوبیون نیز در دسترس است. بینندگان می‌توانند از طریق شماره پیامک ۳۰۰۰۰۸۷ با این برنامه در تعامل باشند.

منبع: خبرگزاری صدا وسیما


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات
2024-07-24 04:04:40