همآهنگ


مسابقه همآهنگ
مسابقه همآهنگ به تهیه‌کنندگی سیدمحمدصادق حسینی و کارگردانی مهدیار عقابی....

توضیحات:

برنامه تلویزیونی «همآهنگ» روایتی تازه سرود و موسیقی  به تهیه‌کنندگی سید محمد صادق حسینی و کارگردانی مهدیار عقابی شنبه تا دوشنبه ساعت 23 از شبکه نسیم به روی آنتن  رفت. در این مرحله از برنامه، امیریل ارجمند (بازیگر، آهنگساز و خواننده)، فلورا سام (بازیگر، نویسنده و کارگردان)، عباس غزالی (بازیگر) و اشکان کمانگری (خواننده) به عنوان اعضای هیأت انتخاب حضور دارند.

«همآهنگ» برنامه‌ای با هدف ارتقای سطح کیفی تولیدات سرود در کشور است که طرح و پژوهش آن از سال ۱۳۹۹ و پیش تولید رسمی آن از زمستان ۱۴۰۰ آغاز شده است.
این برنامه که در آن ۱۴ هزار کیلومتر سفر زمینی برای معرفی گروه‌های سرود در ۱۰ نقطه ایران تجربه شده، محصولی از موسسه مأوا، به تهیه‌کنندگی سیدمحمدصادق حسینی و کارگردانی مهدیار عقابی است.
بر این اساس، طی یک‌ سال ‌و نیم گذشته گروه‌های مختلف سرود در کشور شناسایی و طی آن بیش از ۸۰۰ گروه پس از دریافت آثار ارزیابی شدند. پس از این مرحله گروه‌های برگزیده در سراسر کشور برای مرحله مقدماتی انتخاب و رقابت خود را در قالب کارناوال کشوری در چند استان برگزار کردند.
گروه‌های برتر مرحله مقدماتی که مجوز حضور در برنامه اصلی را دریافت کرده‌اند، در ادامه با حضور در استودیوی همآهنگ در حضور هنرمندان عرصه‌های مختلف فرهنگ و هنر به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.

مرحله دوم مسابقه هماهنگ با حضور داوران از جمله: سیما تیرانداز (بازیگر سینما و تلویزیون و مدرس تئاتر)، بهزاد عبدی (آهنگساز و رهبر ارکستر)، محمدمهدی سیار (شاعر و استاد دانشگاه)، علی لهراسبی (خواننده) و امیریل ارجمند (بازیگر و خواننده، به نمایندگی از هیات انتخاب)  شنبه تا سه شنبه ساعت 21:30 از شبکه نسیم به روی آنتن رفت.

 


قسمت های مختلف برنامه:

(مشاهده قسمت های موجود این برنامه: 34 قسمت )


بیشتر

نظرسنجی


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات
2024-07-24 04:37:10