نصیرایی: پخش برنامه «از سرگذشت» در ایام محرم، برای نسل جوان جذابیت بسیاری داشت

چهار شنبه 22 شهریور 1402 - 0:20:13

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ «حجت‌‌الاسلام مجید نصیرایی» عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: می‌توان گفت که عملکرد صدا و سیما در ایام محرم و صفر قابل تحسین است.

وی بیان کرد: پخش برنامه‌هایی مانند برنامه ازسرگذشت از شبکه نسیم، که بیانگر قدرت اختیار انسان در انتخاب راه درست زندگی است، برای نسل نوجوان و جوان ما، جذابیت بسیاری داشت و باید از این نوع برنامه ها حمایت ویژه ای شود.

این نماینده از مجلس در ادامه بیان کرد: برنامه ازسرگذشت که یادآور داستان زندگی جناب حر بن یزید ریاحی بود، به نسل نوجوان و جوان ما یادآور شد که در هر قسمت از مسیر زندگی می توان راه درست را انتخاب کرد و نباید از رحمت خداوند ناامید شد.
 

وی افزود: پخش اینگونه برنامه‌های امیددهنده و تاثیرگذار، ارزش بسیار زیادی دارد زیرا اینگونه برنامه ها، امید و انگیزه را در میان نسل جوان ترویج می دهند و به آنها یاداور میشوند که در هیچ کجا از زندگی نباید ناامید شد زیرا در هر جایی از زندگی می توان از راه غلط  جدا شد و راه درست را انتخاب کرد.

نصیرایی در پایان بیان کرد: بنده در کل، عملکرد صدا و سیما را در ایام محرم و صفر خوب می دانم و از نظر بنده باید از این نوع برنامه های مذهبی بیشترین حمایت را به عمل آورد.

منبع: خبرگزاری برنا


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات
2024-06-26 00:09:17